Kampanyalı ürünler

[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”kampanyali-urunler”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_tabs active_section=”1″ el_class=”tab-stil-1″][vc_tta_section title=”Ürün Açıklama” tab_id=”1486634264018-b1109a28-9eb0″][vc_column_text]

Kampanyalı Ürünler Siyah ve Beyaz : Yaz kampanyası böyle olur ! Satışı yükselmekte olan siyah ve beyaz tuğla kaplama modellerinde müşterilerimiz için bir kampanya başlattık. Bu kampanya özellikle Siyah tuğla kaplama modelleri için ve Beyaz tuğla kaplama modelleri için geçerli olan bir kampanyadır. Fiyatları son derece uygun hale getirdiğimiz bu ürünler şok fiyat derecesinde yalnızca 40 TL ( elli türk lirası ) olarak belirlenmiştir. Ev duvar bahçe tuğla kaplamalarınıza muhteşem bir dekorasyon verebilecek bu ürünler sizlere özel kampanya ile süslenerek artık daha ucuza alabileceksiniz. Kampanyalı Ürünler  siyah tuğla kaplamalar ve beyaz tuğla kaplamalar hakkında detaylı bilgiler ve model çeşitleri için firmamız Emir Stone ile iletişime geçebilirsiniz. Yaz kampanyası bulunan siyah tuğla kaplamalar ve beyaz tuğla kaplama modellerimiz 40 TL ( Elli TL )’ dir. ( Fiyatlarımıza % 18 k.d.v dahil değildir. )

Yapıştırıcı + derz + montaj işçiliği hariç 1 m² ürün 40 TL ürün fiyatıdır. Paketler de 1 m² mevcuttur.

Kampanyalı Ürün Beyaz Tuğla Kaplamalar 1 m² 40 TL
Kampanyalı Ürünler Siyah Tuğla Kaplamalar 1 M² 40 TL
 
Kampanyalı Siyah ve Beyaz Tuğla Kaplamalar Uygulama Galeri
  [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ürün Modelleri” tab_id=”1486634264062-4f0e89ad-c49a”][vc_column_text]
Kampanyalı Ürün Beyaz Tuğla Kaplamalar 1 M² 40 TL
Kampanyalı Ürünler Siyah Tuğla Kaplamalar 1 M² 40 TL
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Uygulama Galeri” tab_id=”1486634426949-c4bf8cdf-16ca”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Derz Çeşitleri” tab_id=”1486634472091-cfa473c8-38e0″][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Kullanım Alanları” tab_id=”1486634541125-668a6c0f-e6de” el_class=”g-style-sb”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Montaj Şekli” tab_id=”1486634455103-7f08505d-db20″ el_class=”g-style-sb”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”Ürün Aksesuarları” tab_id=”1486634559704-0c1aaf3b-c8fc” el_class=”g-style-sb”][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion color=”pink” gap=”1″ c_position=”right” active_section=”” collapsible_all=”true” el_class=”tab-stil”][vc_tta_section title=”TUĞLADA DERZİN ÖNEMİ” tab_id=”1486635469313-66f3abf5-5b07″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488277955079{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -10px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Geleneksel, tarihi veya modern bir doku yapabilmek için, seçtiğiniz taş kadar uyguladığınız derz ve rengide çok etkili olacaktır. Genel uygulamalarda, derzlerin sadece taşların arasını doldurmasına dikkat edilmeli ve taşın görünen yüzeylerini kirletmesine kesinlikle izin verilmemelidir. Ancak derz uygulamasında aşağıdaki teknikleri uygulayarak, aynı üründen çok farklı efektler oluşturabilirsiniz..

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”KÜLTÜR TUĞLASI MONTAJI” tab_id=”1486646801131-67953cec-7107″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488279144004{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -10px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Kültür Tuğlası Montajı  : Öncelikle gerekli ürün siparişini ( tuğla, köşe aksesuarı, yapıştırıcı ve derz ) ürünleri ve montaj için gerekli alet edevat ( mala, terazi, çirpi, çekiç, ispirel, kova, tel fırça, metre vs. ) temini yapılarak gerekli hazırlıklar tamamlandıktan sonra, duvar için yapıştırıcı hazırlanmalı ve taraklı mala yardımı ile yapıştırıcı yüzeye yayılmalı veya ürüne mala ile sürülmeli. Sonra terazi kullanarak ilk sırayı çirpi ipi ile işaretleyerek terazisinde bir düz çizgi duvara işaret verilmeli, daha sonra tuğlalar tek tek aynı hizada yüzeye yapıştırılmalı ve ilk önce köşeden başlanmalı, eğer köşe L aksesuar tercih edilmişse ilk önce l köşe tuğlasından başlanmalı, daha sonra sıralı olarak şaşırtmalı şekilde yapıştırılmalı. Yapıştırıcı kuruduktan sonra ( takribi 6 ila 12 saat ) varsa bulaşan harçlar temizlenmeli ve derz işlemine geçilmeli. Derz hazırlanıp yumurta poşetine ( derz poşetine ) yerleştirilmeli ve derzler taşmayacak şekilde uygulanmalı. Derz prizlendikten sonra bir ince ağızlı iskarpile ile düzeltilmeli varsa taşan derzler tek fırça yardımı ile temizlenmeli, en son yüzey temizlenir hatta yıkamakta fayda var, çimento artıklarından temizlenmiş olur.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”TUĞLA KAPLAMA AVANTAJLARI” tab_id=”1486634603230-732b5c98-2c52″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488277846546{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -10px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 15px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]
 • Görüntü ve dokusuyla doğal taş efekti verir. Doğal taş ile aynı performansı gösterir ve doğal taşın dezavantajlarını ortadan kaldırır.
 • Dekoratif tuğlalar, sıvası bitmiş tüm yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir.
 • Boya ve izolasyon gibi ekstra maliyetleri ortadan kaldırır.
 • Su ve nemden etkilenmez. Bu durumlara maruz kalan bölgelere kolayca uygulanır ve bu gibi sorunları ortadan kaldırır.
 • Doğal taş uygulamalarında sıklıkla meydana gelen, taşın yüzeyinde bar oluşumu, bölgesel kopma ve parçalanma gibi olumsuz durumları ortadan kaldırır.
 • İstenilen her yüzeye kolayca monte edilebilir, statiği hiçbir şekilde etkilemez ve kullanıldığı cepheye ekstra bir yük bindirmez.
 • Ayrıca kolay demonte özelliği sayesinde söküm maliyetini de minimuma indirir.
 • Delinebilir ve kesilebilir. Üzerine dekoratif amaçlı herhangi bir materyal asılabilir.
 • Profillerden sütun ve kemer oluşturulup, istenilen yerlerde gerek ara bölme duvarlar gerekse şömine, tonoz vb. uygulamalar gerçekleştirilebilir.
 • Yapıştırıcı yardımı ile çok kısa zamanda montaj yapılarak uygulama zamanından tasarruf edilir.
 • Özellikle otel, SPA merkezi, cafe-restaurant, mağaza gibi ticari işletmelerde dekorasyon değişikliği gerektiren mekanlar için pratik ve etkileyici bir çözümdür.
 • İnşaat kirliliği (kum, çimento vb.) ortaya çıkmaz, çevreye zarar vermez.
 • Yapı ve inşaat izni gerektirmez.Tadilatlarınızda boya kaplama şeklinde kullanılmaktadır.
 • Hafif oluşundan dolayı portatif stantlara monte edilebilir.
 • Montaj tekniği sayesinde desenler arasındaki birleşim yerlerinde görüntü devamlılığı sağlanır.
 • Her türlü yüzey ve tavanlara doğrudan yapıştırıcı yardımı ile; ya da karkasla alt yapının hazırlanması ile kolaylıkla monte edilebilir.
 • Hafif olduğu için herhangi bir ek destekleyici sisteme ihtiyaç duyulmaz.
 • Tuğlaların altına yalıtım malzemeleri uygulanabilir ve yalıtım yapılmış yüzeylere monte edilebilir.
 • Kaba inşaattan, herhangi bir uygulama yapılmış hale kadar; her aşamada her yüzeye uygulanabilir.
 • Sıvasız beton üzerine montaj yapılabildiğinden; sıva, boya yada ek bir kaplama maliyetini ortadan kaldırır.
 • Kendi kendine ayakta durabilen herhangi sağlam bir yüzeye ek bir destek sistemi gerektirmeden uygulanabilir.
 • Montaj sırasında hiçbir inşaat atığı yada kirliliği yaratmaz.
 • Dekupaj testere yada elmas testere ile kolayca kesilip istenilen ölçüye getirilebildiğinden, her ebat ve şekildeki alanlar rahatlıkla kaplanabilir.
 • Hafif yapısı sayesinde rahatça taşınıp montajı yapılabildiği gibi; montaj sonrasında da yapılarınıza ek bir yük getirmez
 • Deprem v.b. gibi kritik durumlarda yapınızın davranışını olumsuz etkilemez.
 • Mağaza, stant gibi yerlerde dekor amaçlı tasarımlarla ve portatif uygulamalarda rahatça kullanılabilir.
 • Esnek yapısıyla oval, yuvarlak yüzeylere monte edilebilmesinin yanı sıra kolonlarda giydirme yapılabilmektedir.
 • Doğal taş uygulamasının mümkün olmadığı tavan, kiriş, kemer gibi kısımlarda da kullanılabilir.
 • İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.
 • Doğal taş ile günler sürecek bir uygulama, birkaç saat içinde çok daha düşük bir maliyetle ve sorunsuzca tamamlanabilir.
 • Hızlı ve kolay montajı sayesinde; dekorasyon değişikliklerinde rahatça kullanılıp, zamandan ve maliyetten büyük tasarruf sağlar.
 • Yeni bir dekorasyon değişikliğinde doğal taş yada benzeri uygulamalara göre; çok daha düşük maliyetlerdedir.
 • Bakım gerektirmez. Yıkayarak yada silerek temizlenebilir.
 • İnce yapısı sayesinde, yaşam alanlarınızın daralmasını engeller.
 • Düşük kütlesi ve hacmi sayesinde, uygulanan mekanlarda ısıtma ve soğutmaya olumsuz etki etmez.
 • Dekoratif Kültür Tuğlası Uygulama Alanları : İç ve dış mekânlar, cephelerde, tavan ve duvarlarda, kapalı çarşı mimarisinde uygulamalarında, kemer tonoz tavan, kubbe tavan yapımı, villalar, oteller, restoranlar, içecek mahzenleri, prefabrik yapılar, SPA ve Hamamlar, kafe ve barlar,
 • konutlar, ofisler, mağaza ve showroomlar, fuar stantları, portatif uygulamalar, bahçeler, mutfaklar, tavanlar, banyolar, özetle yaratıcılığınıza kalmış her türlü iç ve dış mekânda duvar kaplama, tavan kaplama ve cephe kaplama olarak kullanılır.Değerli müşterilerimize projelerinde mimari hizmette sunmaktayız. 3D boyut görsel sunumlarımız ücretsizdir.
[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”TUĞLA KAPLAMA SİPARİŞLERİNİZ” tab_id=”1486634742887-96668d16-470c”][vc_column_text css=”.vc_custom_1488279268992{margin-top: -20px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -5px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 10px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Tuğla Kaplama Sipariş Vermek İçin Ben Duvar Ölçümü Alabilirmiyim  :  Dekoratif tuğla sipariş vermeden önce duvarınızın yatay ( en ) ve yükseklik ölçülerini kendiniz ölçmeniz ve varsa köşe uzunluk ( yükseklik ) ve kaç köşe olduğunu not almalısınızki ona göre L köşe aksesuarı almalısınız. Tuğla kaplama paketleri 1 m² karton paketler içinde satılır.

 

Dekoratif Tuğlaların Fiyatı Nedir : Fiyatlarımız, ürün formatına, modele ve alım miktarına göre değişmektedir. Talebinizin detaylarını (model tercihiniz, metraj vb) bize bildirmeniz sonrası fiyat bildirmekteyiz. Ürünlerimiz A ve A+ segmente hitap eden elit ve kaliteli ürünlerdir. Göreceli bir kavram olmakla birlikte, fiyatlarımız kesinlikle doğal malzemeden ucuz değildir. ( Fiyat listemize, web sitemizin ana sayfada bulunan fiyat listesinden ulaşabilirsiniz. )

Dekoratif Tuğlaları Paket Olarak Almalıyız : Emir stone ürünleri, modele göre alanları 1 m² arasında değişen standart ölçülerde paketlenir.

Dekoratif Tuğlaların Stok Varmı : Emir stone olarak yüksek miktarlı stoklu çalışmaktayız.( Popüler ürünlerde ) Türkiye’deki stoklarımızda , tuğla ile plaka – panel formatlı ürünlerimizde asorti halinde optimum 10000 m2 , diğer formatlı ürünlerimizde opt 3000 Adet daimi stoğumuz bulunmaktadır. Stoklarımızda bulunan ürünlerimiz 2005 yılından bu yana en fazla talep gören modellerimizden oluşmaktadır.

Dekoratif Tuğlaların Kaç m² Almalısınız : Alanınızın m² cinsinden ölçüsünü metrekare alanına girdiğinizde, gerekli paket adedi sistem tarafından hesaplanır. Hesaplanan adetteki Tuğlaların toplam alanı, duvar alanınızla kıyaslayın. 

Teslim Süresi : Stoklarımızda bulunan ürünlerde teslim süremiz 1-2 iş günüdür. Emir stone olarak aylık düzenli ithalatımız bulunmaktadır. Bu özelliğimizle stoklarımızda bulunmayan ürünleri teslim süremiz minimum 2 hafta maximum 8 haftadır.

Montaj Süresi Ne Kadardır : Montaj süresi uygulama detayına göre değişmektedir. 4 kişilik montaj ekibi günde ortalama 50 m2 alanın montajını yapabilir.

Ürün İade Şartları : Siparişinizi tamamladıktan sonra, fatura kesilene kadar cayma hakkınızı kullanıp siparişinizi iptal edebilirsiniz. Fatura kesildikten sonraki üretim aşaması sürecinde veya teslimat sonrası (ayıplı olması durumu dışında) iadelerde %20 cayma bedeli uygulanarak, toplam tutarın %80’i iade edilir. Tüm sipariş yerine yalnızca belirli bir miktar ürünü iade etmek istemeniz durumunda ise %25 cayma bedeli uygulanır. Tuğlaların siparişinizden önce numune alarak prova yapmanızı öneriyoruz. Emir stone, ürünlerini en uygun fiyat ve en hızlı gönderim seçenekleri ile satışa sunar, cayma bedeli olmadan iade alınması durumunda ise, sipariş masrafları ve özel üretim yapılan ve siparişi oluşturulan ürünlerin stoklanması ve tekrar satışa sunulması, bu politikayı ortadan kaldırdığından, cayma bedeli uygulanıyor. İadeye neden olacak herhangi bir durumun oluşmaması ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşınması için çalışıyoruz.

Ürün Garanti : Emir stone tuğla kaplama ve  fiberglas duvar kaplama panellerinin garanti süresi 10 yıldır.

Aksesuar Siparişleri Hakkında : Tuğla kaplamalarda, yapıştırıcı ve derz dolgusunun yanı sıra köşe L aksesuarı ve mihenk taşı siparişinize ekleyebilirsiniz. Detaylı bilgiyi ve montaj kiti görsellerini montaj kiti sayfasından inceleyebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”TUĞLA HAKKINDA MERAK EDİLENLER” tab_id=”1486634797938-e701750d-6551″][vc_column_text css=”.vc_custom_1488279362629{margin-top: -5px !important;margin-right: -20px !important;margin-bottom: -5px !important;margin-left: -20px !important;border-top-width: 1px !important;border-right-width: 1px !important;border-bottom-width: 1px !important;border-left-width: 1px !important;padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 15px !important;border-left-color: #000000 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #000000 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #000000 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #000000 !important;border-bottom-style: solid !important;}”]

Tuğlaların  Renkleri Birebir Aynımı : Ekranda gördüğünüz renk tonu ile ürünün renk tonu farklılık gösterebilir, sanal ortamdaki renkler gerçek ortamda farklı olabilir. Numune alarak gerçek ortamda doku ve renk deneyimini yaşamanızı öneriyoruz.

Tuğlaların Hangi Malzemelerden Üretilir : Çimento, özel piğment toz boya ve doğaltaş tozundan imal edilmiştir. 

Tuğla Kaplamalar İthalmidir : Bütün ürünlerimiz ve aksesuar ve yapıştırıcılar dahil yerli üretimimizdir.

Tuğlaların Dış Cephede Kullanılıyormu : Evet. Su ve nemden etkilenmemesi, dokusunun dökülmemesi , dış hava koşullarına uygun olması ve özellikle genleşme ve çekme oranın minimum seviyede olmasından dolayı dış cephe kullanımı için uygundur.Ürünlerimiz su ve nemden etkilenmez. Islak hacimler dahil suyun içerisinde dahi kullanımı mümkündür.

Tuğlalar Isıya Dayanıklımı : Teknik verilerle – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve şekil bozulması oluşmaz.

Tuğlalar Darbeye Dayanıklımı : Evet. Çok ince bir malzeme olmasına rağmen darbelere karşı mukavemeti yüksektir.

Tuğlaların Montajı İçin Yüzey Nasıl Olamalı : Düz ve sağlam bir yüzey yeterlidir. Kaba sıva üzeri dahil her türlü yüzeye monte edilir.

Tuğlalar Kesilebilirmi : Evet. İspirel veya elmas testere ile kolayca kesilebilir.Köşeler macunla düzgün hale getirilir.

Tuğlalar Oval Yüzeyler Uygulanabilirmi : Bazı modellerimizi , belirli çaplardaki yuvarlak kolonlara , iç bükey ve dış bükey alanlara kaplama mümkündür.

Tuğlalar Boyanabilirmi : Evet. Bütün ürünlerimiz kataloglarımızda ve websitemizde gördüğünüz şekilde doğal doku ve doğal renktedir. İstenilirse , Montaj Sonrası , su bazlı yada akrilik boyalar ile komple boyanabilir. Ürünümüzün yüzeyindeki doku , boya uygulaması sonrası kaybolmamaktadır. Hiçbir bakım gerektirmez. Oluşan kir ve tozları temizlerken silinebilir yıkanabilir.

Tuğlalar Zemin Uygulanırmı : Hayır. Ürünlerimiz duvar ve tavanlarda kullanılır,zemine uygulanmaz.Yük taşıma özelliği bulunmamaktadır.

Tuğlalar Üzerine Birşey Asılabilirmi : Tuğlalar uyguladığınız yüzeye herhangi bir nesne asmanız mümkündür, monte edeceğiniz eşyanız Tuğlalar üzerinde değil, arkasında bulunan yapı elemanında yük aktaracağından dolayı herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Tuğlalar Montajını Yapacak Ustanız Varmı : Montajlama hizmetimiz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmetimizdir. Sizin çalıştığınız duvar / montaj ekibi yardımı ile montajlama yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca sizin için montaj ekibi yönlendirme konusunda yardımcı olabiliriz.

Tuğlalar Sağlığa Zararı Varmı : Tuğlalar, kanserojen madde içermez, insan sağlığına ve çevreye zararı bulunmadığına dair sertifikalandırılmıştır.Tıpkı evinizin duvarlarını oluşturan malzemelerden imal edilmiştir.

Tuğlalar Suya Neme Dayanıklımı : Tuğlalar yapısı gereği, su ve nemden etkilenmeyen bir materyal olması nedeniyle son derece dayanıklıdır, – 30 ile +120 C derece aralığında herhangi bir deformasyon ve doku bozulması yaşanmamaktadır.

Tuğlalar Rengini Değiştirebilirmiyim : Farklı bir renk tercihiniz olması durumda almış olduğunuz veya kullanmakta olduğunuz taş, tuğla veya beton dokulu tüm Tuğlalar istediğiniz renk boya ile farklı bir renklere boyamanız mümkündür.

Tuğlalar İç Cephe Yada Dış Cephe Kullanılırmı : – 30 ve +120 derece arasında ısıya dayanıklı olması, su ve neme karşı dayanıklılık, genleşme ve çekme değerlerinin minimum seviyelerde olması, hafifliği nedeniyle inşaatın statiğine ekstra bir yük bindirmemesi, ve minimum 10 yıla varan solmazlık garantisi, Sena panel fiberglas kaplama panellerinin dış cephe kullanımları için özellikle tercih edilmesini sağlamaktadır.

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]